Województwo: śląskie

Firm w tym województwie: 4


506 279 310
44-113 Gliwice, Ossolińskich, 58/7
Centrum szkoleń Smart BHP oferuje szeroki wybór usług dostosowanych do potrzeb indywidualnych klientów. W ofercie firmy znajdują się między innymi obowiązkowe kursy bhp jak i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, a także wizytacje kontrolne zakładów pracy, opracowania ocen ryzyka i instrukcji stanowiskowych.

600 978 361
43-400 Cieszyn, Polna, 3/1
Założony w 2015 roku portal vianto.pl to skarbnica wiedzy na temat współczesnego designu dotyczącego takich pomieszczeń jak: salon. kuchnia, jadalnia, a także ogród. Na łamach portalu czytelnicy zapoznają się z fachowymi artykułami dotyczącymi m.in. technik kulinarnych, luksusowych artykułów dekoracyjnych.

575 880 111
44-330 Jastrzębie Zdrój, Armii Krajowej, 25
Egzamin na prawo jazdy należy do jednych z trudniejszych do zaliczenia egzaminów w życiu. Ośrodek Jastrząb pomoże w kompleksowy sposób przygotować się do tego egzaminu, tak by uzyskać pozytywny wynik. Wykwalifikowana kadra w interesujący sposób przedstawi zagadnienia teoretyczne, a cierpliwi instruktorzy nauczą prawidłowego i odpowiedzialnego zachowania za kółkiem.

44-100 Gliwice, Toszecka, 3
Wostal to rzetelna firma od ponad dziesięciu lat zajmuje się skupem złomu, odzyskiem, recyklingiem materiałów takich jak metal, papier, złom elektryczny oraz sprzęt elektroniczny. Przedsiębiorstwo dysponuje zasobną bazę logistyczną, składającą się z profesjonalnego sprzętu transportowo-załadunkowego, pozwalającą na efektywny przewóz dużej ilości surowca.

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco nasze aktualności i wydarzenia